WykazFirm.com.pl

Remonty

Gruzmax

Zakup bądź też najem kontenera do wywozu śmieci bądź gruzu może dotyczyć konstrukcji nowatorskiej czy też używanej. W internecie dostępna jest obszerna gama korporacji, które je udostępniają. Prócz sprzedaży proponują one montaż, do(...)

UNIWEX

Firma istnieje z małymi przerwami od 1997 r. Prowadzimy działalność na terenie całego kraju. Oferta skierowana jest do: Spółdzielni Mieszkaniowych, Administracji Budynków Mieszkalnych, Zakładów przemysłowych. Wykonujemy czyszczenie chemic(...)

Firma Remontowo Budowlana REMSOL

Firma budowlana z długim stażem działalności, będąca gwarantem profesjonalnych usług remontowych. Fachowość i niezawodność tej ekipy docenia wielu krakowian, powierzając jej tak remont mieszkania czy domu jak i wykończenia wnętrz biura (...)

MaR

Firma na rynku działa od 1999 roku, a pod obecną nazwą od 2006 roku. Jest oficjalnym partnerem niemieckiej firmy Brutt Saver i angielskiej Construction Products Solutions International Ltd. Oferuje nowoczesne metody wzmacniania, stabilizacji i nap(...)

Arkadiusz Matusewicz Kompleksowe Usługi Budowlane

Aka - Bud to kompleksowe usługi budowlane i wykończeniowe. Specjalizujemy się w budowlance i remontach od kilkunastu lat, dzięki czemu posiadamy duże doświadczenie i umiejętności. Działamy w województwie warmińsko - mazurskim oraz okoliczn(...)

KLIN Janusz Mróz

Firma KLIN – zapoznaj się z nami lepiej! Umożliwiamy przewożenie gruzu, śmieci oraz odpadów budowlanych. Istnieje także możliwość wypożyczenia kontenerów, a ponadto przewoźnictwo surowców oraz kruszyw. Nasza firma świadczy wyspecjaliz(...)

Robert Stempniewicz Zakład Robót Ogólnobudowlanych

Firma remontowo - budowlana zajmująca się od 1993 roku świadczeniem usług związanych z branżą remontową na terenie Bolesławca oraz w najbliższej okolicy. Zajmujemy się kompleksowo remontami małymi oraz dużymi zarówno w mieszkaniach jak (...)

✨????????????????????????????????????????????: Wykończenia Wnętrz Rzeszów

???????????????????????????????????????????? to firma remontowo-wykończeniowa w Rzeszowie. Nasze usługi obejmują kompleksowe wykończenia wnętrz i remonty, w tym m.in.: układanie płytek, remonty łazienek, montaż sufitów podwieszanych, szpach(...)