WykazFirm.com.pl

Materiały budowlane

MAREK SIKORA "CERAMIC"

1991 roku to początek istnienia firmy Ceramic, która od samego początku zajmuje się sprzedażą materiały ognioodpornych oraz ogniotrwałych. Od tego momentu dziedzina materiałów izolacyjnych bardzo mocno się rozwinęła, czego efektem są ce(...)

Kopalnia Księżyce

Kopalnia Łupka Szarogłazowego Księżyce znajduje się w województwie dolnośląskim, blisko autostrady A4. Posiada największe złoże łupka szarogłazowego w Polsce. Łupek szarogłazowy z kopalni księżyce wykorzystywany jest głównie jako (...)

INTERkrąż

INTERkrąż Spółka z o.o. jest polskim producentem krążników do przenośników taśmowych. Firma istnieje na rynku już ponad 30 lat – działalność rozpoczęła w 1987 roku. W tym czasie zdobyła bogate doświadczenie, liczne wyróżnienia o(...)

Inter-floor

Od lat specjalizujemy się w posadzkach żywicznych. Posiadamy doświadczenie w realizacjach wszelkiego typu, w tym nietypowych. Zrealizowaliśmy ich już prawie pół miliona metrów kwadratowych! Wykonujemy posadzki: epoksydowe, metakrylowe, poliur(...)

Rolmat Rzeszów

Poszukujesz najwyższej jakości rolet? A może pragniesz nabyć plisy lub żaluzje? Koniecznie odwiedź firmę Rolmat i zaufaj specjalistom. Dzięki szerokiemu doświadczeniu oferowany asortyment jest jak najlepszej jakości. Każdy klient może lic(...)

WIM Michał Olejarz

Nasza firma zajmuję się produkcją pojemników metalowych takich jak kontenery samowyładowcze – koleby, pojemniki z otwieranym dnem, pojemniki z rozsuwanym dnem, wanny wychwytowe, nadstawki paletowe, Gitterbox'y. Wykonujemy również modele na z(...)

Met-Bud

Przy budowie hali magazynowych warto jest zadbać o wszelkie szczegóły. Nasza firma oferuje produkcję i montaż konstrukcji pod zabudowę magazynową, a wykonywane przez nas projekty charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz krótkim cza(...)

W&A Poland Sp. z o.o.

W&A Poland Sp. z o.o. z Lubina prowadzi sprzedaż hurtową oraz również detaliczną produktów miedzianych takich jak druty miedziane, walcówki miedziane i wiele więcej. Sprzedawane przez naszą firmę produkty są bardzo wysokiej jakości - cech(...)