WykazFirm.com.pl

Budownictwo inżynieryjne

TITAN POLSKA Sp. z o.o.

Titan Polska, to firma z branży budowlanej, z siedzibą w Krakowie, która może poszczycić się ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, owocującym licznymi nagrodami oraz wyróżnieniami. Zakres działalności firmy obejmuje między innymi takie(...)

Fachowy Odbiór Mieszkania

Oferta jest skierowana do osób które zakupiły mieszkanie na etapie budowy od dewelopera lub spółdzielni i muszą podpisać protokół obioru technicznego mieszkania. Pomagamy przy odbiorach technicznych mieszkań tak, aby nabywca mieszkania nie (...)

Ekobud Betony

Bogate doświadczenie, kompleksowa obsługa od projektu, przez realizację, po transport na miejsce budowy wraz z montażem elementów. Wysokie standardy obsługi oraz jakość, jaką odznaczają się nasze produkty, pozwoliły nam zdobyć wielu zado(...)

Recynk Sp. z o.o.

Recynk to z całym przekonaniem wiodący producent jeśli chodzi o chemię cynkową. Firma dysponuje niezwykle profesjonalnym zapleczem produkcyjnym, a także posiada rozwinięte laboratorium badawcze. To w dużej mierze dzięki zapleczu oraz laborat(...)

Monterdom F.U.H.Tomasz Bierła

Zajmujemy się produkcją domów modułowych. W ofercie naszej firmy znajdują się domki bez pozwolenia na budowę. Wykonane są one w całości z materiałów najwyższej jakości. Jest to idealne rozwiązanie nie tylko na domek, ale również na b(...)