WykazFirm.com.pl

Firmy budowlane

INSIDE SYSTEM S.C. PIOTR SZAJDAKOWSKI, PAWEŁ RYLEWICZ

Przedsiębiorstwo Inside System zostało założone przez Piotra Szajdakowskiego oraz Pawła Rylewicza, w celu świadczenia usług remontowo budowlanych. Firma specjalizuje się w wykonywaniu tynków maszynowych - gipsowych oraz cementowo wapiennych.(...)

Brukarstwo, nadzór i projektowanie dróg Przemysław Kwiatek, Janusz Kwiatek

Profesjonalne usługi brukarskie świadczone na terenie Krakowa i Małopolski – układanie nawierzchni z kostki brukowej, granitowej jak i ażurowej. Nasza firma działa nieprzerwanie już od 1991 roku, mając wielu zadowolonych klientów zarówno (...)

Firma Budowlana Budorem s.c.

Świadczymy usługi remontowo budowlane na terenie miasta Kraków i Małopolski. Nasza firma budowlana remontuje i buduje dla Państwa już od prawie czterdziestu lat, bowiem założona została w 1980r. Cieszymy się pozytywnymi opiniami wśród nas(...)

JP-Przewierty

Przedsiębiorstwo JP Przewierty zaprasza do współpracy wszystkich poszukujących profesjonalnej pomocy z zakresu przecisków i przewiertów pod różnymi przeszkodami, udrażniania instalacji kanalizacyjnych czy wykonywania robót ziemnych. Posiad(...)

Wynajem dźwigów Wrocław

Żurawi używa się w głównej mierze na placach budów - są tam one nieprześcignione oraz z całą pewnością bez ich użycia budowa wszelkich rodzajów obiektów była by jeśli nie niemożliwa, to co najmniej niezwykle utrudniona oraz powiąza(...)

EHC

EHC jest firmą rodzinną działającą na rynku od 2009 roku. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta - profesjonalne i kompleksowe podejście jest dla nas podstawą. Jesteśmy rzetelni, terminowi i skrupulatni, zachowujemy najwyższe standa(...)

PW OSA

Pw OSA świadczy profesjonalne usługi z zakresu transportu i logistyki. W naszej firmie skorzystać również możesz z usług podnośnikiem koszowym, koparko-ładowarkami czy kombajnem zbożowym. Stawiamy na jasne rozwiązania i zadowolenie każdeg(...)

Tor-Bud

Tor-Bud jest przedsiębiorstwem, które dzięki obecności na rynku już od 1989 roku, zdołało zyskać zaufanie wielu firm. Na przestrzeni ostatnich lat świadczyliśmy usługi związane z kolejnictwem i zajmowaliśmy się przede wszystkim remontow(...)