WykazFirm.com.pl

Budowa domów

LITBUD Mateusz Litewka

Firma Litbud z Krakowa to ewenement w branży budowlanej. Prowadzi ona zaawansowaną działalność remontowo-wykończeniową. Wykonujemy regipsy sufitów podwieszanych z oświetleniem halogenowym oraz ścian. Kładziemy gładzie gipsowe oraz zajmuje(...)

Betonhouse

Firma budowlana BetonHouse specjalizuje się w realizacji zadań związanych z budową budynków mieszkalnych, konstrukcji żelbetowych oraz przemysłowych do stanu stanu surowego. Dostosowujemy nasze usługi do potrzeb każdego Inwestora indywidualn(...)

Apartamenty w Janikowie

Nowoczesne mieszkania na każdą kieszeń! Proponujemy w sprzedaży komfortowe apartamenty w Janikowie położone w cichej, bezpiecznej lokalizacji. Idealne dla singli, par oraz rodzin z dziećmi. Odznaczają się funkcjonalnością, komfortem i wyso(...)

Mirosław Kruczyński

Firma MIRBUD Nadzory i Okresowe Przeglądy Budowlane, Usługi Ogólnobudowlane Mirosław Kruczyński działająca od 2010 roku, zachęca do korzystania ze świadczonych usług nadzoru budowlanego w zakresie pełnienia funkcji kierownika budowy lub in(...)

Mobile Development Sp. z o.o. Sp. k.

Przedsiębiorstwo Mobile Development od wielu lat posiada duże doświadczenie w projektowaniu oraz montowaniu budowli o charakterze modułowym różnego typu. W szerokiej ofercie dostępne są obiekty przemysłowe, biura modułowe czy też domy do u(...)

WOJ-BUD Wojciech Wojciechowski

Firma WOJ - BUD to profesjonalna firma, która świadczy usługi z zakresu budownictwa na terenie Belgii oraz Polski. Firma posiada zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy bez problemu wykonują każde zlecenie. Jako jedni (...)

PPHU Beton Bonus Maciej Marek

Beton Bonus to firma, która działa w swojej branży już wiele lat. Charakteryzuje się ciągłym rozwojem i poszerzaniem swojej wiedzy oraz asortymentu. Od początku swej działalności specjalizowała się w produkowaniu i dostarczaniu betonu tow(...)

Gemelo Kamil Dwojak

Gemelo to rzeszowska firma, która od 2017 roku, a więc od ponad 5 lat istnieje na Polskim rynku i zajmuje się sprzedażą oraz montażem różnego rodzaju elementów wyposażenia domów. W ofercie dostępne są okna, drzwi, parapety, rolety, czy (...)