WykazFirm.com.pl

Aktywny wypoczynek

CZAJKA TRAVEL PRZEMYSŁAW BOROWSKI

Nasze biuro podróży to zgrana ekipa profesjonalistów, dla których wycieczki do Gruzji to droga do realizowania swoich pasji. Wczasy w Gruzji organizujemy od kilkunastu lat, co pozwoliło nam do perfekcji dopracować plan zwiedzania tego pięknego(...)

Farma Iluzji

Farma Iluzji to oryginalny rodzinny park rozrywki, wybudowany w Mościskach, koło Woli Życkiej. Zlokalizowany na pięknej, dużej (parę hektarów) działce o zróżnicowanej rzeźbie terenu, otoczonej gęstymi drzewostanami. Oferujemy pełen w(...)

BumperBall.pl - Go-Karting Race

Nadeszły wakacje, a Ty nie masz w planach żadnych dłuższych wyjazdów? Myślisz, że czekają Cię dwa długie, nudne miesiące w dusznym Krakowie? Nic bardziej mylnego - zbieraj ekipę i wpadajcie na wyścigi gokartowe! Gokarty to świetny spos(...)

Business Group M-J Sp. z o. o.

Półkolonie letnie oraz zimowe w stolicy. Półkolonie organizowane dla dzieci i młodzieży z Warszawy. Baza naszych półkolonii znajduje się na warszawskim Żoliborzu. W programie półkolonii nauka tenisa ziemnego, animacje, kino, kręgle, park(...)

Fajne Spływy Kajakowe

Gotowy na niezapomniane doświadczenie na wodzie? Fajne Spływy Kajakowe serdecznie zapraszają Cię do odkrycia uroku Spływów Kajakowych Dębki na Kaszubach! Nasza wypożyczalnia kajaków w Dębkach to idealne miejsce, aby rozpocząć swoją przyg(...)