Wishbike - WykazFirm.com.pl

Wishbike

Dane adresowe:

Krzycka 90G,
53-020 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Miłosz Łojko
sklep@wishbike.pl
509500513

Dane firmy:

Wishbike
NIP: 8992843495
REGON: 369914903

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy Wishbike

Wishbike to nowoczesny sklep rowerowy we Wrocławiu tworzony przez pasjonatów jednośladów, którzy zawsze służą pomocą przy doborze i zakupie wymarzonego jednośladu. Wishbike jest wrocławskim sklepem nie tylko z rowerami, ale i sprzętem i osprzętem związanym z szeroko rozumianą turystyką rowerową. Zespół Wishbike tworzą młodzi ludzie, głęboko zakorzenieni w kulturze rowerowej, by nie powiedzieć że na rowerach zjedli przysłowiowe zęby. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Wishbike oraz nawiązaniem współpracy i zakupów!

Oferta firmy

Sklep rowerowy Wishbike proponuje rowery męskie jak i damskie, duże jak i małe, elektryczne jak i tradycyjne, dziecięce. W naszym sklepie z rowerami kupisz oprócz jednośladów również akcesoria i części rowerowe, odzież dla rowerzystów, okoliczne puchary i wiele więcej. Oferta sprzedaży uzupełniona została o usługę serwisową tychże jednośladów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu rowerowego!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

SoSalsa została założona poprzez połączenie sił oraz pasji do tańca trójki utalentowanych tancerzy Klaudii Kopiec, Krzysztofa Himkowskiego oraz Krzysztofa Walkowiaka.
Lost Room zaprasza zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy, które chcą spróbować swoich sił w zagadkach.