Simple-Commerce Katarzyna Dudek - WykazFirm.com.pl

Simple-Commerce Katarzyna Dudek

Dane adresowe:

Trzciana 56,
36-071 Trzciana
podkarpackie

Dane kontaktowe:

Katarzyna Dudek
katarzyna.dudek@simple-care.pl
692555329

Dane firmy:

Simple-Commerce Katarzyna Dudek
NIP: 8133309143
REGON: 360113751

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Trzciana 56, Trzciana, Polska

Opis firmy Simple-Commerce Katarzyna Dudek

Na stronie simple-care.pl oferujemy wszystko, czego potrzeba do naturalnej i bezpiecznej pielęgnacji twarzy, włosów i ciała. Dbamy o to, by w naszym sklepie z naturalnymi kosmetykami znajdowały się tylko produkty najwyższej jakości od sprawdzonych marek, dostawców i producentów. Na bieżąco powiększamy i modyfikujemy asortyment po to, by w naszej ofercie obecne były tylko kosmetyki stworzone z najlepszych i naturalnych składników. Asortyment naszego sklepu zawiera prawie 3000 świetnych produktów.

Oferta firmy

Posiadamy duży wybór preparatów do pielęgnacji twarzy, wśród których znajduje się szeroka gama maseczek do twarzy. Maseczki dostępne są w formie:
- kremu,
- żelu,
- płachty,
- typu peel-off.
Te produkty kosmetyczne mają niesamowitą ilość substancji odżywczych, które wnikając w skórę sprawiają, że staje się ona:
- nawilżona,
- odmłodzona,
- oczyszczona,
- odżywiona,
- wygładzona.

Firmy pokrewne w bazie

/ kosmetyki naturalne /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Sklep MEVO to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie możesz nabyć większość produktów marki RENOVA z Portugalii i inne bardzo znane i wyszukane, specjalistyczne artykuły z najwyższej półki.
Opak-System jest sprawdzoną i renomowaną hurtownią dystrybuującą opakowania i akcesoria przeznaczone do pakowania przesyłek, zarówno tych wielkogabarytowych, jak i niewielkich.
Proce i Pestki to stacjonarny i internetowy sklep z bronią oraz amunicją.