WykazFirm.com.pl

Sprzęt medyczny

Kredos

Kredos - certyfikowany przedstawiciel sprzętu medycznego do diagnostyki kardiologicznej firmy Aspel oraz Seco w kraju. Oferujemy aparaturę medyczną oraz profesjonalne wyposażenie do gabinetów lekarskich w najkorzystniejszych cenach na rynku. Nas(...)

SPRZĘT-REHABILITACYJNY

Posiadamy ofertę sprzętu rehabilitacyjnego i produktów medycznych w atrakcyjnych cenach. Za pośrednictwem naszej firmy mogą Państwo wynająć lub kupić sprzęt prosto, szybko z dostawą do domu. W asortymencie naszej firmy znajdują się m.in:(...)

TRIMED Sp. z o.o.

Aparaty USG Siemens są nowoczesnymi urządzeniami umożliwiającymi uzyskanie precyzyjnych obrazów diagnostycznych. Aparat USG oferuje szeroki zakres możliwości. Zaawansowane funkcje przetwarzania obrazu oraz przepływu pracy systemu przyczyniaj(...)

Program do gabinetu lekarskiego - E-rejestracja24

Zdrowie to temat, który dotyczy nas wszystkich. Jeśli potrafimy o nie zadbać, to możemy poczuć się lepiej, jesteśmy bardziej energiczni i zmotywowani do pracy. Jednak troska o zdrowie byłaby trudna, gdybyśmy nie mieli odpowiednich narzędzi.(...)

Ideal Soft Jakub Kozicki

Maseczki.net to marka, która zajmuje się produkcją i sprzedażą skutecznych maseczek ochronnych przed wirusem i zarazkami. Maseczki w naszej ofercie to między innymi: maseczki bawełniane, maseczki z lnu, maseczki chirurgiczne. Posiadamy równie(...)

Kasprzak Waldemar Megres

Sklep Megres oferuje sprzęty medyczne, ortopedyczne oraz pomocnicze najwyższej jakości. W ofercie znajdują się łóżka rehabilitacyjne, kule ortopedyczne, wózki inwalidzkie, koncetratory tlenu, schodołazy, balkoniki i wiele innych. Oferujemy (...)

Si-Cura Sp. z o.o.

Si-Cura to firma skupiająca się na produkcji, sprzedaży i usługach w branży medycznej. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją zaawansowanej aparatury medycznej, przeprowadzamy serwisy, przeglądy i naprawy sprzętu nie tylko swojej produkcji, (...)

SPACEpure Doradztwo Strategiczne Anna Stachniuk

SPACEpure to sklep oferujący najwyższej jakości lampy wiruso, bakterio i grzybobójcze polskich producentów. Nasze produkty to gwarancja bezpieczeństwa i sterylnych pomieszczeń. Znajdują one przeznaczenie w branżach: beauty, gastronomicznej, (...)