WykazFirm.com.pl

Psychoterapia

Sono Med

Zajmujemy się leczeniem uzależnień od alkoholu i narkotyków. Specjalizujemy się w pomocy farmakologicznej. Tzw. wszywka alkoholowa polega na wszyciu pod skórę implantu, który pozwala na powstrzymanie się od picia nawet przez rok. Na tej same(...)

Ranczo Salemi

Ranczo Salemi to wyjątkowy Ośrodek Leczenia Uzależnień na Sycylii, który malownicze położenie – pośród gór Sycylii, na wysokości 500 m n.p.m, na uboczu w okolicach miasteczka Salemi, skąd rozpościerają się widoki na piaszczyste wybrz(...)

Psychoterapeuci Płock

Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy psychologicznej, bardzo dobrze trafiłeś. Psycholog Płock ma Ci wiele do zaoferowania. Możesz zgłosić się do niego na konsultację, zapoznając się na niej z różnymi odmianami terapii i poznając lepi(...)

Nefo

Ośrodek Terapii Uzależnień NEFO bazuje na autorskim programie terapii, stworzonym przez zespół profesjonalistów składający się ze specjalistów psychoterapii uzależnień, psychoterapeutów, lekarzy i psychologów. Przygotowaliśmy dla Pańs(...)

FOREST

Ośrodek Terapii Uzależnień “FOREST” znajduje się nad brzegiem jeziora Sępólno. Ośrodek posiada komfortowe 1- lub 2-osobowe pokoje z łazienkami. Ponadto dla użytku pacjentów pozostaje pięknie przeszkolona część wspólna. Zagospodaro(...)

Alma Libre Terapia Uzależnień

Leczenie alkoholizmu jest procesem wieloetapowym i długim. Pierwszym krokiem jest jednak zawsze świadoma decyzja o podjęciu terapii. W naszym gabinecie terapii uzależnień na Warszawskim Żoliborzu gwarantujemy indywidualne podejście do pacjenta(...)

Awamedic Iwona Sobieraj

Fachową pomoc w leczeniu uzależnień oferuje Prywatny Ośrodek Terapii i Leczenia Uzależnień Awamedic Kielce. Jest to ośrodek, którego specjalnością jest właśnie leczenie uzależnień alkoholowych, narkotykowych, a także behawioralnych. Pr(...)

Gabinet Psychoterapii Aleksandra Kijewska

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Pracowałam w Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego, a także jako wykładowca w Bałtyckiej Szkole Humanistycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam również, pracując jako psycholog w Szpitalu Wojewó(...)