WykazFirm.com.pl

Serwis komputerowy

IT.Dzialdowo

Strona poświęcona jest sprawom związanym ze sprzętem komputerowym i jego naprawą, a także z szeroko pojętym oprogramowaniem komputerowym. Bazuję na systemach Windows oraz Linux, a także na programach graficznych typu Photoshop czy Corel. Nap(...)

Fortis Recovery Małgorzata Hałub

Fortis Recovery - sprawnie odzyskamy Twoje dane z uszkodzonego dysku twardego (problemy z hardware czy też software) lub też zajmiemy się ich trwałym skasowaniem. Gwarantujemy bezpłatną ekspertyzę i weryfikację - Fortis Recovery to synonim ja(...)

ELKOMP s.c.

ELKOMP to funkcjonujący w Krakowie sklep proponujący specjalistyczny serwis laptopów i możliwość kupna sprzętu poleasingowego. Użytkownicy, którzy zgłoszą się tu z podniszczonym sprzętem mogą liczyć na bezpłatną diagnostykę, a póź(...)

GSMserwis Krzysztof Brol

GSM serwis telefonów Zabrze to miejsce, któremu możesz zaufać. Od lat zajmujemy się profesjonalnymi usługami diagnostycznymi i naprawczymi urządzeń mobilnych. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu telefonów w Zabrzu przy ulicy (...)

RobKomp

Robkomp specjalizuje się w naprawie sprzętu komputerowego. Usługi świadczymy na najwyższym poziomie. Zajmujemy się naprawą komputerów PC, laptopów, drukarek, telefonów komórkowych, tabletów i konsoli do gier. Zawsze podczas pracy kierujem(...)

Maciek Pomaga Serwis Komputerowy

Naprawa i modernizacja laptopów i komputerów stacjonarnych. Instalacje, konfiguracje Windows, programów, sterowników i podzespołów komputerowych. Czyszczenie systemu, całych komputerów oraz poszczególnych podzespołów. Pomoc w zakupie spr(...)

Pc Service - Serwis komputerowy, naprawa laptopów i komputerów.

Pc Service Gliwice to Twój idealny partner! Oferujemy szeroki zakres usług serwisowych dla komputerów wszystkich marek i modeli, a nasz zespół doświadczonych techników jest gotowy pomóc Ci w rozwiązaniu każdego problemu. Nasze usługi ob(...)