WykazFirm.com.pl

Doradztwo

Detektyw Piotr Kościelny

Biuro detektywistyczne "Detektyw Piotr Kościelny" działa na rynku od 2006r. Nasi detektywi specjalizują się w sprawach obyczajowych, związanych z niewiernością małżeńską. Nasi detektywi mogą także być świadkami w sprawach sądowych.(...)

Audit

Audit świadczy profesjonalne usługi z zakresu doradztwa personalnego. Firma specjalizuje się w poszukiwaniach pracowników - z kraju, jak i zza granicy. Przeprowadzana jest rekrutacja pracowników, dzięki czemu każdy przedsiębiorca znaleźć m(...)

DGA - Centrum Sanacji Firm

DGA - Centrum Sanacji Firm świadczy usługi dla firm, które zmagają się z kryzysem. Świadczone są usługi na najwyższym poziomie. Nasza firma to doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści. Jeśli zmagasz się z kryzysem swojego przedsiębior(...)

BHP Ekspert Grell Piotr

BHP Ekspert świadczy kompleksowe usługi z zakresu BHP i PPOŻ. Nasza firma zajmuje się prowadzenie szkoleń BHP oraz szkoleń PPOŻ, prowadzeniem kursów na wózki widłowe, ładowarki teleskopowe, a także uprawnieniami energetycznymi. Świadczym(...)

Ekodoradca D.Kwaśniewska-Barczak, M.Malcherczyk Sp.j.

Firma Ekodoradca świadczy usługi z zakresu doradztwa środowiskowego. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu usługi świadczone są na najwyższym poziomie. W ofercie firmy znajdują się pozwolenia środowiskowe, pozwolenia zinte(...)

Arbeitlandia CareWork Sp. z o.o. Sp. k.

Arbeitlandia to serwis dla osób chcących pracować w Niemczech przy opiece nad osobami starszymi. Zapraszamy przyszłe opiekunki i opiekunów. Znajdziecie u nas dużo cennych rad, jak również ogłoszenia o pracy. U nas możesz się dowiedzieć ja(...)

HR Specialist Piotr Szczepański

Usługi kadrowe, które realizujemy w HR Specialist to kompleksowa i profesjonalna oferta, która na pewno spełni Twoje oczekiwania! Obsługa kadrowa wykonywana przez naszych specjalistów charakteryzuje się niezwykłą dokładnością oraz dbaniem(...)

AOMB Polska Sp. z o.o.

Ponad 12 lat doświadczenia w branży zajmującej się ochroną własności intelektualnej – poznaj AOMB Polska. Jakie usługi świadczy Kancelaria? Przede wszystkim pomoc w uzyskaniu patentu na Twój wynalazek, zarówno w kraju, jak i za granicą,(...)