Lost Group sp. z o.o. - WykazFirm.com.pl

Lost Group sp. z o.o.

Dane adresowe:

Kremerowska 5,
31-130 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Lost Room - escape room
info@lostroom.pl
690 022 547

Dane firmy:

Lost Group sp. z o.o.
NIP: 6762497700
REGON: 361727395

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Lost Group sp. z o.o.

Lost Room zaprasza zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy, które chcą spróbować swoich sił w zagadkach. Oferujemy Wam naprawdę niesamowite przeżycia oraz dreszczyk emocji za sprawą gry typu escape game odbywającej się w różnych tematycznych pokojach zagadek. Nasz escape room, to miejsce, gdzie możecie dać się dobrowolnie zamknąć i przeżyć niesamowitą przygodę na drodze do uwolnienia. To doskonała propozycja dla firm, które szukają pomysłu na imprezę firmową. Chcecie sprawdzić, czy Wasi pracownicy umieją współpracować? Lost Room pokój zagadek zaprasza. Rezerwacji wybranych pokoi możecie dokonywać poprzez naszą stronę internetową www.lostroom.pl. Mamy nadzieje, że skusicie się na takie wyzwania.

Oferta firmy

Lost Room to oferta gry escape game w samym sercu Krakowa. Dysponujemy wieloma różnymi pokojami zagadek, takimi jak:
- "Komuno wróć"
- "Psychiatryk"
- "Bunkier generała"
- "Das Motel"
- "Freak Show"
Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą na naszej stronie www.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

SoSalsa została założona poprzez połączenie sił oraz pasji do tańca trójki utalentowanych tancerzy Klaudii Kopiec, Krzysztofa Himkowskiego oraz Krzysztofa Walkowiaka.
Wishbike to nowoczesny sklep rowerowy we Wrocławiu tworzony przez pasjonatów jednośladów, którzy zawsze służą pomocą przy doborze i zakupie wymarzonego jednośladu.