POMOC DROGOWA Jarosław Graczkowski - WykazFirm.com.pl

POMOC DROGOWA Jarosław Graczkowski

Dane adresowe:

Woziwody 60,
02-908 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Jarosław
autolaweciarz@wp.pl
+48601252050

Dane firmy:

POMOC DROGOWA Jarosław Graczkowski
NIP: 5211077166
REGON: 010588014

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Woziwody 60, Warszawa, Polska

Opis firmy POMOC DROGOWA Jarosław Graczkowski

Nasza firma oferuje pomoc zmotoryzowanym użytkownikom drogi podczas różnych zdarzeń drogowych, typu awaria lub kolizja. Wystarczy jeden telefon, by uzyskać niezwykle szybkie i fachowe wsparcie w miejscu zdarzenia. Jesteśmy gotowi do wyjazdu przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i wiedzę techniczną niezbędną do wykonywania tego typu usług. Nasza firma została założona w 1989 roku i przez ten cały czas zdobywaliśmy doświadczenie w celu podniesienia jakości oferowanych naszym klientom usług.

Oferta firmy

W ofercie firmy są:
- holowanie samochodów na terenie miasta,
- awaryjne uruchomienie z bostera rozruchowego,
- dowóz i uzupełnienie brakującego paliwa,
- wymiana kola u klienta.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Profesjonalna pomoc drogowa w Częstochowie Oferujemy kompleksowe usługi pomocy drogowej dla kierowców w Częstochowie i okolicach, zapewniając szybką i skuteczną reakcję na każdą sytuację awaryjną.
Profesjonalna Pomoc Drogowa w Krakowie Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej pomocy drogowej w Krakowie? Jesteśmy tu, aby Ci pomóc, niezależnie od rodzaju problemu z Twoim pojazdem.
Pomoc Drogowa Łódź wyróżnia się jako niezastąpiony partner na drodze dla kierowców, którzy napotykają trudności na łódzkich trasach.