WykazFirm.com.pl

Usługi

Zaczarowany Ogród

Zaczarowany Ogród to prywatne przedszkole w Mikołowie, przyjmujące wszystkie dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat – bez restrykcyjnych kryteriów rekrutacyjnych. Przedszkole zapewnia najmłodszym atrakcyjny program edukacyjny i wychowawczy. Zajęcia (...)

Przedszkole firmy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedszkoli w Gnieźnie. Mali mistrzowie to przedszkole przeznaczone z myślą dla dzieci ze spektrum autyzmu, zespołem Aspergera oraz wielu innych zaburzeń rozwojowych. Mistrzowie Zabawy to przedszkole dla k(...)

Iluzjonista Amon Arkadiusz Wiatrowski

Magiczna atmosfera, świat pełen zagadek i czarów - to wszystko za sprawą magika Amona. Poznaj wyjątkową ofertę i zamów pokaz, który najbardziej Ciebie interesuje. Pokazy organizowane na najwyższym poziomie, bardzo dokładnie, z dużym zaang(...)

ISO Sp. z o.o. Popaopa

Popaopa.pl to sklep z artykułami i zabawkami dla niemowląt i dzieci. Posiadamy szeroki wybór zabawek i produktów do urządzenia pokoiku dla dziecka. Sprawdź nasze interaktywne zabawki oraz najmodniejsze produkty słynnych marek takich jak: Janod(...)

Cyminka Marzena Mizera

Sklep internetowy Cyminka to autorskie miejsce, w którym możesz kupić szyte w Polsce produkty dla dzieci i niemowląt. Świadczymy sprzedaż na terenie całej Polski, zaopatrując mamy w kolorowe i miłe w dotyku kompozycje. Firma Cyminka do produ(...)

Monika Tomaszewska Punkt Opieki Nad Dzieckiem

Wesołe misie to żłobek w Katowicach-Piotrowicach, dla którego priorytetem jest dziecko. Dokładamy wszelkich starań, aby najmłodsi czuli się w naszych salach zajęć i zabawy bezpiecznie. Wszystkie meble i zabawki posiadają atesty i certyfika(...)

FairPlayce RJBM Sp. z o.o.

Park rekreacyjno-sportowy FairPlayce posiada korty do tenisa, squsha, badmintona i rackletona. Oprócz tego można się tu nauczyć gry w tenisa stołowego, skorzystać ze strefy fitness czy yogi. Jest to miejsce nie tylko dla dorosłych, którzy szk(...)

Park Rozrywki FlySky

FlySky park rozrywki - to doskonałe miejsce na rodzinne wyjścia, szkolne wyjazdy i relaks. Dla najmłodszych przygotowano wiele bezpiecznych atrakcji, a strefa Bawialni oferuje tyrolki, zjeżdżalnie i sale urodzinowe, na których urządzisz przyj(...)