WykazFirm.com.pl

Restauracje

U Szwagra Jadwiga Swajdo

Sieć kebabów U Szwagra w Krakowie zaprasza. Jeśli masz ochotę na pysznego kebaba czy to z kurczakiem czy wołowiną koniecznie zajrzyj do jednego z naszych siedmiu barów rozmieszczonych w różnych rejonach Krakowa. Szczegółowe lokalizacje zna(...)

Willa Fryderyka Sp. z o.o. Sp. k.

Nasza restauracja z ogrodem powstała, aby odpowiadać na potrzeby nawet tych, którzy mają największe wymagania. Dobrze od razu powiedzieć, że jest to restauracja z ogródkiem, którą z powodzenie można określić jako przepiękny punkt na kul(...)

Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena

Browar rodzinny Prost jest spełnieniem marzenia właściciela o stworzeniu we Wrocławiu restauracyjnego browaru nawiązującego do Bawarii, w którym nie tylko będzie możliwość skosztowania rzemieślniczego piwa, ale i spróbowania kuchni bawar(...)

Olivka Pasta Fresca Ristorante

Restauracja z kuchnią włoską w samym sercu Gdańska, nad Motławą. Zasmakujesz u nas między innymi potraw z różnych części Włoch. Możesz skosztować u nas pysznych makaronów z prawdziwej włoskiej receptury, a także zjeść risotto, ravi(...)

Restauracja Dębowa Coelum Fortuna Sp. z o.o.

Restauracja Dębowa to wyjątkowe miejsce na mapie Bielska Białej, gdzie zorganizujesz z naszą pomocą przyjęcie weselne swoich marzeń. Posiadamy profesjonalną ofertę weselną, doradcę weselnego, wnętrza o różnych wielkościach, pyszną kuc(...)

Kwadrans cafe

Kwadrans Cafe to niewielka kawiarnia w której można umówić się na zarówno na spotkanie z przyjaciółką jak również na spotkanie biznesowe. Poza przepyszną kawą można się także napić herbaty oraz zjeść lunch. Dzięki kameralnej sali (...)

Bar Caffe Buongiorno - restauracja - pizzeria Kęty

Stworzyliśmy restaurację gdzie królują oryginalne włoskie dania obiadowe, a wysokiej jakości pizza włoska przeniesie Cię w ulubiony region Italii, gdyż nasza receptura to zbiór doświadczeń z włoską pizzą zdobyty w wielu jej regionach. (...)

Otsu Sushi Kraków

Otsu Sushi to niezwykłe miejsce, gdzie smak i pasja spotykają się w doskonałym połączeniu. Nasza restauracja sushi w Krakowie, usytuowana przy ulicy Wielickiej, zaprasza na wyjątkową podróż kulinarą do Japonii. W Otsu Sushi kładziemy n(...)