WykazFirm.com.pl

Ogrodnictwo

Flora and Fauna Sp. z o. o.

Flora & Fauna to sklep z akcesoriami do pielęgnacji roślin oraz uprawy ogrodu. Zakupy u nas możesz zrobić tak korzystając z naszego sklepu internetowego (pod adresem flora-fauna.pl), jak również odwiedzając nasz sklep stacjonarny przy ulicy B(...)

OzgaOgrody.pl

Ozga Ogrody - jesteśmy profesjonalni, doświadczeni i innowacyjni w tym co robimy, w każdy ogród wkładamy nie tylko 100% pracy, ale także całe serce. Nawadnianie ogrodów to nasz pasja, a zarazem specjalność, która wykonujemy najlepiej jak t(...)

Szkółka Róż Hyżowie

Szkółka róż Hyżowie to przede wszystkim pasja, zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie w hodowli róż. Wszystko to powoduje, że możemy Wam zaproponować krzewy róż z najróżniejszych odmian. Nasze kwiaty pochodzą od uznanych hodowców(...)

Jarosław Szestowicki

Firma Garden powstała w 1991 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu, aranżowaniu oraz pielęgnacji ogrodów oraz terenów zielonych przy biurach i siedzibach przedsiębiorstw. Oferujemy kompleksowy pakiet usług zaczynając od wywiadu z klientem(...)

Maszyny do Drewna

Gau Jing to wiodący producent maszyn do obróbki drewna. Strugarka czterostronna od tego producenta to gwarancja szybkiej i precyzyjnej obróbki elementów o grubości nawet 7 mm. Oferujemy strugarki do rozkroju serii GNS, strugarki do szerokich ele(...)

Dorota Hoedt Handel Kwiatami i Zniczami

Kwiaciarnia Dorota to jedna z najpopularniejszych kwiaciarni w Poznaniu. Od ponad 30 lat oferujemy bukiety i wiązanki, na każdą możliwą okoliczność. Oferujemy bukiety ślubne, wiązanki pogrzebowe, bukiety na urodziny, imieniny, rocznicę czy (...)

Fizjomed Patrycja Jasińska Pechy.pl

Seedbank Pechy.pl to jeden z największych sklepów zajmujących się sprzedażą nasion marihuany w Polsce. Nasza firma jest na rynku od 2015 roku. Nasza oferta obejmuje nasiona marihuany takich producentów jak m.in. Barney's Farm, Sweet Seeds, Roy(...)

Taxus Arbor Sp. z o.o. sp. k.

Taxus Arbur to firma specjalizująca się w usługach leśnych, arborystycznych i komunalnych od trzech pokoleń. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1997 roku i od tamtej pory trwa nasz związek z leśnictwem i pielęgnacją terenów zieleni w T(...)