WykazFirm.com.pl

Medyczne

Sklep Medicstar

Nowoczesny sklep internetowy Medicstar to cześć bardzo prężnie rozwijającej się firmy Slers, która od wielu lat zajmuje się produkcja odzieży medycznej. Wysoka jakość oferowanych produktów możliwa jest dzięki, odpowiednim kwalifikacją (...)

RAPID TECHNOLOGIES Maciej Pawłowski

Nasz sklep Medycyna CBD oferuje kosmetyki w pełni naturalne. Mają one zbawienny wpływ na zdrowie człowieka. Są rozwiązaniem na wiele schorzeń, a także im zapobiegają. Asortyment sklepu obejmuje artykuły spożywcze, suplementy diety, kosmety(...)

Omnes

Fundusz Hipoteczny OMNES Spółka z o. o. ulokowany w Szczecinie założony wiosną 2012 roku jest sukcesorem firmy Omnes International Paweł Panufnik, która od 2006 roku zarządza marką Omnes. Zaopatrujemy placówki medyczne, rehabilitacyjne or(...)

F.H.U. Pro-Dent Jacek Kuźniar

Dlapacjenta to profesjonalny sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą artykułów dla branży medycznej. Ich specjalizacją jest wysokiej jakości odzież medyczna, środki dezynfekujące, urządzenia diagnostyczne i wszelakiej maści produ(...)

INTRA-MED Sp. z o.o.

Hurtownia medyczna INTRA-MED zajmuje się produkcją i dystrybucją artykułów medycznych. W naszej ofercie posiadamy m.in. maski, opatrunki, przylepce chirurgiczne, kompresy i strzykawki. Zaopatrujemy szpitale publiczne, prywatne przychodnie, labor(...)