WykazFirm.com.pl

Kursy i szkolenia

eSTe SECURA BHP Szkolenia i Usługi

Powoli dobijamy do trzydziestki – jesteśmy z rocznika ’91. Zbliżamy się także do magicznej liczby 200 tysięcy przeszkolonych osób. Nasze szkolenia BHP to gwarancja dużej dawki wiedzy – bazującej na wykształceniu wielu wykładowców z b(...)

Kursy Wielun

Ośrodek Kształcenia Zawodowego z Wielunia, to niepubliczna placówka oświatowa która od 2006 roku zajmuje się prowadzeniem kursów zawodowych oraz szkoleń dla firm. Mimo iż główna siedziba ośrodka znajduje się w Wieluniu, to instruktorzy p(...)

Serwis Informacyjny Polskiego Prawa

Serwis Informacyjny Polskiego Prawa pomaga biznesom, instytucjom administracyjnym, oświatowym i działom kadrowym rozwikłać problemy prawne. Mówimy jak uniknąć złych skutków i jak skorzystać z możliwości. ✓ Dajemy gotowe rozwiązania i (...)

Certo

Dynamicznie rozwijający się przemysł wymaga od kadry technicznej oraz inżynierskiej umiejętności dotyczących projektowania oraz eksploatacji maszyn i urządzeń przemysłowych. Certo.pl | Zaawansowane szkolenia techniczne NAJLEPSI TRENER(...)

Ideal BHP Krzysztof Grzelak

Firma Ideal BHP oferuje kompleksowe usługi z zakresu BHP i PPOŻ. Firma składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów ds. BHP i PPOŻ, dzięki czemu usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Oferta kierowana jest zarówno d(...)

ZTSH TISBUD Jarosław Gargula

Firma Tisbud Centrum Szkoleń Operatorów i Spawaczy zaprasza na kursy organizowane w Nowym Sączu oraz Dębicy. Istniejemy na rynku 9 lat Jako firma z ugruntowaną pozycją możemy pochwalić się wysokim współczynnikiem zdawalności egzaminów pr(...)