WykazFirm.com.pl

Kursy i szkolenia

eSTe SECURA BHP Szkolenia i Usługi

Powoli dobijamy do trzydziestki – jesteśmy z rocznika ’91. Zbliżamy się także do magicznej liczby 200 tysięcy przeszkolonych osób. Nasze szkolenia BHP to gwarancja dużej dawki wiedzy – bazującej na wykształceniu wielu wykładowców z b(...)

Kursy Wielun

Ośrodek Kształcenia Zawodowego z Wielunia, to niepubliczna placówka oświatowa która od 2006 roku zajmuje się prowadzeniem kursów zawodowych oraz szkoleń dla firm. Mimo iż główna siedziba ośrodka znajduje się w Wieluniu, to instruktorzy p(...)

Serwis Informacyjny Polskiego Prawa

Serwis Informacyjny Polskiego Prawa pomaga biznesom, instytucjom administracyjnym, oświatowym i działom kadrowym rozwikłać problemy prawne. Mówimy jak uniknąć złych skutków i jak skorzystać z możliwości. ✓ Dajemy gotowe rozwiązania i (...)

Certo

Dynamicznie rozwijający się przemysł wymaga od kadry technicznej oraz inżynierskiej umiejętności dotyczących projektowania oraz eksploatacji maszyn i urządzeń przemysłowych. Certo.pl | Zaawansowane szkolenia techniczne NAJLEPSI TRENER(...)

Ideal BHP Krzysztof Grzelak

Firma Ideal BHP oferuje kompleksowe usługi z zakresu BHP i PPOŻ. Firma składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów ds. BHP i PPOŻ, dzięki czemu usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Oferta kierowana jest zarówno d(...)

ZTSH TISBUD Jarosław Gargula

Firma Tisbud Centrum Szkoleń Operatorów i Spawaczy zaprasza na kursy organizowane w Nowym Sączu oraz Dębicy. Istniejemy na rynku 9 lat Jako firma z ugruntowaną pozycją możemy pochwalić się wysokim współczynnikiem zdawalności egzaminów pr(...)

Efekt kursy na wózki widłowe

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, która dzięki stałemu rozwojowi, poszerzaniu oferty jest liderem na rynku ww. szkoleń. Dysponujemy profesjonalnie wyposażonymi salami wykładowymi oraz własnym sprzętem niezbędnym do przeprowadzania (...)

Team Player

Team Players od bisko 30 lat wpiera przedsiębiorstwa przy projektach rozwojowych. Szkolenia z kompetencji miękkich, które firma proponuje to gwarancja najwyższej jakości i dużej dawki wiedzy, bazując na wykształceniu trenerów i latach spędz(...)