MediaStyle - WykazFirm.com.pl

MediaStyle

Dane adresowe:

Ul. Świeradowska 47,
02-662 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Adam
swiatecznekosze@o2.pl
790844844

Dane firmy:

MediaStyle
NIP: 5213634949
REGON: 146243904

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Ul. Świeradowska 47, Warszawa, Polska

Opis firmy MediaStyle

Zapraszamy do nas, bowiem mamy dla Was naprawdę wyjątkowe podarunki. Już od siedemnastu lat możecie u nas zamówić kosze upominkowe dla swoich najbliższych, dla pracowników, klientów i innych dostawców. Nie zapominajcie, że Gwiazdka to bardzo nadzwyczajne święto, gdzie warto pokazać innym, jak są dla nas istotni. Pomogą Wam w tym na pewno nasze zestawy świąteczne, które polecamy Wam w bardzo okazyjnych cenach. Niezależnie od tego, skąd będziecie je zamawiać, zawsze wręczymy je na czas i na miejsce. Zapraszamy po kosze świąteczne, które mogą być przepełnione świątecznymi łakociami, takimi jak czekolady, cukierki, bombonierki, delicje, ciastka, oliwy, oleje, owoce oraz mnóstwo innych produktów. Wszystkie kosze możemy dopasować do Waszych upodobań. Jeśli macie do nas dodatkowe pytania, to serdecznie zapraszamy do naszej obsługi, która bardzo chętnie Wam wszystko objaśni. Jedynie u nas znajdziecie tak wspaniałą ofertę.

Oferta firmy

Serdecznie rekomendujemy Wam zestawy upominkowe dedykowane firmom, jak i klientom indywidualnym. Z naszej oferty może skorzystać każda osoba, która potrzebuje zamówić rewelacyjne kosze świąteczne, którymi wyrazi swoją pamięć, czy nawet bliskie i ciepłe uczucia. Przyrządzimy dla Was paczki świąteczne tematyczne, zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny. Dodatkowo rekomendujemy Wam także kosze delikatesowe, które w gorącym okresie przedświątecznym cieszą się gigantyczną popularnością wśród naszych odbiorców. Zapakujemy wszystkie zamówione produkty w bardzo ładny sposób, dzięki czemu od razu będziecie mogli je przekazać.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Pragniesz zamówić doskonałej jakości sprzęt gastronomiczny? Sprawdź prowadzony przez nas sklep gastronomiczny.
Jeśli interesują Państwa oryginalne i pomysłowe kosze świąteczne, ale niestety nie macie na nie żadnego atrakcyjnego pomysłu, to jak najszybciej odwiedźcie naszą stronę internetową i przystąpcie do grona naszych zadowolonych klientów.