Marek Obudziński Firma Handlowa BEMARK - WykazFirm.com.pl

Marek Obudziński Firma Handlowa BEMARK

Dane adresowe:

Biskupicka 7,
55-040 Tyniec Mały
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

autodrobiazgi@autodrobiazgi.pl

Dane firmy:

Marek Obudziński Firma Handlowa BEMARK
NIP: 8971353113
REGON: 020803752

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Marek Obudziński Firma Handlowa BEMARK

Autodrobiazgi to sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą przeróżnych drobnych artykułów do samochodów. Sklep ten swoją przygodę rozpoczął w 1991 roku i od tego czasu zgromadził dużą rzeszę odbiorców, którzy cenią sobie szeroki wybór spinek tapicerskich, konektorów, bezpieczników, blaszek montażowych i całą gamę różnego rodzaju produktów, które stosowane są w samochodach. W asortymencie sklepu można znaleźć części i akcesoria zarówno do samochodów nowoczesnych, jak i tych starczych z okresu PRL.

Oferta firmy

W sprzedaży:
konektorki,
spinki samochodowe,
spinki samochodowe tapicerskie,
spinki tapicerskie,
bezpieczniki audio,
blaszki montażowe,
spinki do zderzaków samochodowych


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Katmet-GA jest działającą od lat firmą, specjalizującą się w skupowaniu zużytych katalizatorów samochodowych (ceramicznych i metalowych), filtrów cząstek stałych, metali kolorowych oraz elektroodpadów.
Unimetal Recycling jest działającym od lat przedsiębiorstwem skoncentrowanym na skupowaniu i poddawaniu recyklingowi katalizatorów pochodzących z różnego rodzaju pojazdów, maszyn i urządzeń.
DS Auto jest firmą od 2000 roku specjalizującą się w skupowaniu i poddawaniu recyklingowi katalizatorów oraz filtrów DPF.