Jarosław Szestowicki - WykazFirm.com.pl

Jarosław Szestowicki

Dane adresowe:

ul. Pogodna 4,
16-010 Wasilków
podlaskie

Dane kontaktowe:

firmagarden@o2.pl
504288445

Dane firmy:

Jarosław Szestowicki
NIP: 5451109285
REGON: 050199089

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Jarosław Szestowicki

Firma Garden powstała w 1991 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu, aranżowaniu oraz pielęgnacji ogrodów oraz terenów zielonych przy biurach i siedzibach przedsiębiorstw. Oferujemy kompleksowy pakiet usług zaczynając od wywiadu z klientem, który ma na celu zaproponowanie najlepszej możliwości, przez dobranie odpowiednich roślin i materiałów, aż po realizację całego projektu.

Firma ogrodnicza powinna przede wszystkim poznać potrzeby klienta i czas, jaki może on przeznaczyć na doglądanie zieleni. Ogrody łatwe w utrzymaniu i ekonomiczne polecamy klientom, którym zależy na uporządkowanej zieleni wokół domu lub siedziby biura i firmy, która będzie dobrze się prezentować przy minimalnej ingerencji. Minimalistyczne i nowoczesne ogrody pozwalają na harmonijne zagospodarowanie przestrzeni, jednak wymagają wykorzystania najwyższej jakości roślin. Pasjonatom ogrodnictwa proponujemy bardziej złożone i wyszukane rozwiązania, które projektujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę gust klienta oraz możliwości terenu, na którym mamy założyć ogród.

Firma taka jak nasza oferuje szereg usług, które pozwalają założyć lub przebudować ogród od podstaw. Zajmujemy się zakładaniem przydomowych oczyszczalni ekologicznych oraz budownictwem ogrodowym, czyli wyznaczaniem i budowaniem ścieżek, brukarstwem, murowaniem ogrodzeń i wykańczaniem tarasów. Ogrodzenie działki jest jak rama dla obrazu - to ono nadaje pierwotny charakter ogrodu i powinno być jego uzupełnieniem. Chodniki, podjazdy i ścieżki wokół domu mają być przede wszystkim użyteczne i ułatwiać poruszanie się po działce. Nasza firma pomoże wybrać najlepsze materiały budowlane, dzięki czemu konstrukcje będą nam służyć długo i pasować do finalnego rezultatu, jaki chcemy osiągnąć wokół naszego budynku.

Oferta firmy

zakładanie ogrodów Białystok, ogrody Białystok, projekty ogrodów Białystok, oczyszczalnia ścieków Białystok, usługi ogrodnicze Białystok, stała opieka nad ogrodem Białystok, systemy nawadniające Białystok


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szkółka róż Hyżowie to przede wszystkim pasja, zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie w hodowli róż.
Ozga Ogrody - jesteśmy profesjonalni, doświadczeni i innowacyjni w tym co robimy, w każdy ogród wkładamy nie tylko 100% pracy, ale także całe serce.
Flora & Fauna to sklep z akcesoriami do pielęgnacji roślin oraz uprawy ogrodu.