Firma Budowlana Budorem s.c. - WykazFirm.com.pl

Firma Budowlana Budorem s.c.

Dane adresowe:

Bohaterów Września 28,
32-043 Skała k. Krakowa
małopolskie

Dane kontaktowe:

Firma Budowlana Budorem
biuro@budorem.com.pl
602 241 643
12 389-17-84

Dane firmy:

Firma Budowlana Budorem s.c.
NIP: 5130245895
REGON: 350543689

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Firma Budowlana Budorem s.c.

Świadczymy usługi remontowo budowlane na terenie miasta Kraków i Małopolski. Nasza firma budowlana remontuje i buduje dla Państwa już od prawie czterdziestu lat, bowiem założona została w 1980r. Cieszymy się pozytywnymi opiniami wśród naszych klientów i to jest dla nas najważniejsze. Prace budowlane, wykończeniowe czy remontowe przeprowadzamy solidnie i bardzo starannie. Posiadamy wielu doświadczonych pracowników budowlanych, a także profesjonalny sprzęt budowlany. Z miłą chęcią podejmiemy się budowy domu do każdego stanu, nawet pod klucz czy remontu mieszkania. Dla naszych klientów zawsze przygotowujemy rzetelne wyceny, których się trzymamy przy realizacji zlecenia. Więcej informacji o nas znajdą Państwo na stronie www lub kontaktując się z nami.

Oferta firmy

Firma Budowlana Budorem proponuje takie usługi jak:
- budowa domu,
- remont mieszkania,
- wykończenie wnętrz,
- przebudowy i adaptacje (pojedynczych pomieszczeń lub całych budynków).


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Profesjonalne usługi brukarskie świadczone na terenie Krakowa i Małopolski – układanie nawierzchni z kostki brukowej, granitowej jak i ażurowej.
Przedsiębiorstwo Inside System zostało założone przez Piotra Szajdakowskiego oraz Pawła Rylewicza, w celu świadczenia usług remontowo budowlanych.