Anna Kara - WykazFirm.com.pl

Anna Kara

Dane adresowe:

Mokotowska 5/2,
00-640 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
biuro@annakara.com
733 475 433

Dane firmy:

Anna Kara
NIP: 6762129712
REGON: 120504093

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Anna Kara

Salony autorskie Anny Kary zlokalizowane są w Krakowie i Warszawie. Można w nich przymierzyć suknie ślubne z bieżących kolekcji, bez pośpiechu i z pomocą doświadczonej konsultantki ślubnej, która chętnie doradzi i pomoże w przymiarce. Wszystkie prezentowane w salonie suknie stworzone zostały z najwyższej jakości tkanin w kolorze śmietankowej bieli. Są niezwykle lekkie, więc dotrzymują kroku pannie młodej w tak ważnym dla niej dniu. Każda kobieta poczuje się w nich pewnie i wyjątkowo. W salonach można także dobrać odpowiednie dodatki takie jak: welony, bolerka, kominy, żakiety oraz ręcznie robione ozdoby do włosów. Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą na stronie.

Oferta firmy

Autorskie projekty sukien ślubnych. Wysokiej jakości materiały i wykończenie. Suknie ślubne dostępne do obejrzenia w salonie w Krakowie i nowo otwartym w Warszawie.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Bardzo sprawnie działający sklep internetowy, w swojej ofercie posiadający stroje kąpielowe, torebki czy kosmetyczki damskie ściśle związane z krajami Orientu.
Nie od dziś wiadomo, że nie liczą się przede wszystkim wydane na ubrania pieniądze, ale osiągnięty efekt - każda kobieta chciałaby wyglądać stylowo i szykownie, bez względu na rodzaj wykonywanej pracy czy obowiązków rodzinnych.